Marta Reichel

Psycholog, Terapeuta

Jestem psychologiem i terapeutą TSR II st. Terapia to dla mnie spotkanie z drugą osobą, gdzie ważny jest autentyczny kontakt, uważność, otwartość na świat drugiej osoby, budowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania. Towarzyszę w odkrywaniu nowych sposobów funkcjonowania, rozpoznawaniu i wyrażaniu potrzeb, odnajdywaniu potencjału i zasobów.
Wierzę, że każda osoba przy odpowiedniej motywacji do zmiany i wsparciu jest w stanie dotrzeć do swoich zasobów, które pomagają w zdrowieniu i dążeniu do bardziej harmonijnego życia.

Edukacja
  • Uniwersytet SWPS Warszawa – Psychologia
  • Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach Warszawa – I i II st.
  • Studium Profesjonalnej Psychoterapii Łódź – Psychoterapia
Nagrody i wyróżnienia
  • Certyfikat Jakości Znany Lekarz,
  • 2015 – Lekarz przyjazny pacjentowi

Jestem absolwentką Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie, terapeutą I i II st. Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie, w trakcie certyfikacji w 4-letnim Studium Profesjonalnej Psychoterapii w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi, należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.

W trosce o dobro klientów i jakość swojej pracy, jestem pod stałą superwizją superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

więcej o TSR